Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук










Згадай! Скільки прощених нас, не забутих…
А вийшли із школи і стали людьми,
Бо перші у світі свої інститути
Ми тут починали малими дітьми.


2009




2008

Класний керівник-Тирлич Василь Максимович 1. Близнюк Олександр 2. Волошина Ольга 3. Гаркавий Юрій 4. Дуда Марина 5. Єсипенко Володимир 6. Корявець Дмитро 7. Лойченко Євгенія 8. Мельник Людмила 9. Паляниця Анатолій 10. Пугач Марина 11. Ревко Сергій 12. Ревко Юлія 13. Салій Ярослав 14. Симан Наталія 15. Смолянко Наталія 16. Хоменко Лілія 17. Шемендюк Ігор 18. Шульга Юлія 19. Яцина Ірина


2007



Класний керівник – Дєдкова Валентина Миколаївна 1. Андрієнко Юлія 2. Атрощенко Олена 3. Братусенко Микола 4. Заровна Ольга 5. Євсєєнко Артем 6. Індач Юрій 7. Кирда Сергій 8. Киянець Юлія 9. Малетич Тетяна 10. Милько Андрій 11. Миненко Андрій 12. Момот Людмила 13. Мулач Марина 14. Панченко Вадим 15. Пащенко Альона 16. Пономаренко Іван 17. Попруга Марина 18. Пугач Максим 19. Тищенко Поліна 20. Трикашний Олексій


2006



2005


Класний керівник- Трикашна Ніна Борисівна 1. Андряник Алла 2. Баклан Людмила 3. Білогура Михайло 4. Власенко Інна 5. Гапон Віктор 6. Глузд Сергій 7. Йовенко Олександр 8. Кезля Андрій 9. Керімов Алім 10. Литвиненко Наталія 11. Лихопуд Ірина 12. Логвиненко Андрій 13. Медідь Юлія 14. Пономаренко Володимир 15. Пономаренко Іван 16. Романенко Вячеслав 17. Рубан Сергій Яковлєва Ольга

2004


2004 н. р. Класний керівник – Прокопович Валентина Федосіївна 1. Атрощенко Олександр 2. Білогура Людмила 3. Єсипенко Юрій 4. Кисіль Юлія 5. Коваленко Сергій 6. Костюк Віта 7. Кулініч Альона 8. Марусик Володимир 9. Мигрин Леся 10. Митькевич Сергій 11. Онопрієнко Олена 12. Пикуль Людмила 13. Пикуль Олександр 14. Скуратовська Ірина 15. Ткаченко Павло 16. Трикашна Юлія 17. Чепак сергій 18. Шовба Олександр



2003


2003 11 – Б Клас Класний керівник – Павленко Олександра Миколаївна 1.Безик Ольга 2.Волошин Іван 3.Гримченко Ольга 4.Данькевич Сергій 5.Заруденський Ярослав 6.Йовенко Лариса 7.Копил Сергій 8.Кубарєв Дмитрій 9.Литвиненко Роман 10.Миненко Інна 11.Миненко Сергій 12.Седневець Юлія 13.Хоменко Ольга 14.Чулій Тимур 15.Щербацький Валерій



2002


ЗДЕСЬ МОЖЕТ БЫТь ВСЕ, ЧЕ ЗАХОТИТЕ

2001


ЗДЕСЬ МОЖЕТ БЫТь ВСЕ, ЧЕ ЗАХОТИТЕ


2000

/klasg.zip
Класний керівник – Тирлич Василь Максимович 1. Бабич Людмила 2. Беленок Наталія 3. Глузд Тетяна 4. Губко Людмила 5. Гримченко Павло 6. Дуброва Руслан 7. Іваненко Ірина 8. Кирда Юрій 9. Кот Микола 10. Лукашевич Наталія 11. Микитенко Сніжана 12. Станкевич Олександр 13. Ревко Олена 14. Трикашний Олексій 15. Шульга Олена 16. Хоменко Тетяна 1. Бобровник Тетяна 2. Братусенко Наталія 3. Гаркавий Анатолій 4. Дейнеко Ірина 5. Дуброва Олександр 6. Кот Ірина 7. Катенок Наталія 8. Корма Тетяна 9. Леоненко Юрій 10. Пономаренко Анатолій 11. Пономаренко Наталія 12. Повжик Володимир 13. Пугач Олександр 14. Пугач Світлана 15. Тирлич Яніна 16. Ткаченко Лілія 17. Щукіна Ірина




Друзі сайту
  • Чернігівська ЗОШ № 7
  • Куликівська ЗОШ
  • Сайт Нейми Л.М.
  • Сайт Шемендюк Т.А.
  • Дрімайлівська ЗОШ
  • Вересоцька ЗОШ
  • Сайт Баглай Л.О.
  • Авдіївська ЗОШ
  • Ковчинська ЗОШ
  • Всі фотоальбоми
    1 вересня 2009
    1 вересня 2010
    8 березня
    Прийом у козачата
    Випускний 2010 4 клас
    Останній дзвоник 2010
    Великодній кошик
    За чисте довкілля
    Агітбригада "За чисте довкілля"
    Виступ драмгуртка "Країна дитячих мрій"
    Виступ драмгуртка "А зорі тут тихі"
    День Перемоги 2011





    Горбово


    Copyright MyCorp © 2019Зробити безкоштовний сайт з uCoz

    Гість